Marka koncernu Continental.

Informacje prasowe

ATE - the latest

Otwarcie Continental ContiAcademy w Warszawie

ContiAcademy: gdzie technologia jest dla człowieka.

"Przyszłość jest bliżej, niż nam wszystkim się wydaje", wyjaśnił Bert-C. Lembens (Head of Sales Service Continental Aftermarket and Servives GmbH) jeszcze na sympozjum jesienią ubiegłego roku. Odnosi się to do mobilności w przyszłości i związanej z nią zmiany na alternatywne systemy napędowe. Aby warsztaty samochodowe nie były zaskoczone przyszłością, muszą stale się kształcić i na bieżąco zapoznawać z najnowszymi technologiami. Tylko w ten sposób mogą oni w przyszłości nadal oferować swoim klientom kompleksowy i przede wszystkim profesjonalny serwis.

Nowe Centrum Szkoleniowe otwarte w Europie Wschodniej

Właśnie dlatego Continental otworzył centrum szkoleniowe w Europie Wschodniej, ContiAcademy Warszawa w Polsce. Będą tam prowadzone szkolenia specjalnie na potrzeby cyfrowej przyszłości. Firmy współpracujące, które wcześniej "tylko" miały możliwość skontaktowania się z przedstawicielem, mogą teraz korzystać z szerokiej oferty szkoleń Continental.

Wiedza z pierwszej ręki na 450 m² powierzchni szkoleniowej.

Jako pionierzy w rozwoju nowych technologii, pracownicy Continental są idealnymi trenerami, ponieważ mogą przekazywać swoją wiedzę z pierwszej ręki bezpośrednio warsztatom, dając im przewagę nad konkurencją. Nadaje to nowej technologii osobistą twarz w postaci trenera, który przekazuje uczestnikom nowe treści w praktyczny i łatwo zrozumiały sposób. W nowej ContiAcademy odbędą się szkolenia na przykład:

  • Nowe technologie
  • Alternatywne napędy
  • Wyszukiwanie błędów w systemach
  • Kalibracja jednostek sterujących i czujników

Doskonały start z partnerami handlowymi

Na uroczyste otwarcie ContiAcademy w Warszawie zaproszono wielu Partnerów , a także dziennikarzy i pracowników. Już teraz podpisano ważny dokument dla przyszłości centrum: InterCars, jeden z najważniejszych partnerów handlowych, będzie w przyszłości szkolił w ContiAcademy pracowników warsztatów sieci Q Service Castrol. Centrum pozostaje do dyspozycji także innych klientów firm : Moto-Profil, Inter Team, Auto Land, Inter Parts, GroupAutoPolska, Gordona oraz Hart , w nowym centrum szkoleniowym będą oczywiście szkoleni także mechanicy samochodowi z Centrów Hamulcowych ATE oraz pracownicy Best Drive.Cóż za wspaniały początek cyfrowej przyszłości przemysłu motoryzacyjnego, gdzie pomimo coraz bardziej skomplikowanej technologii, potrzeby ludzi będą na pierwszym miejscu przede wszystkim!

Pełna oferta i wszystkie informacje o ContiAcademy znajdują się na naszej platformie szkoleniowej https://morecontinental.com/pl

Kontakt

Magdalena Wójcik-Klich

Opiekun Rynku Polska dla Continental Automotive Division Aftermarket

tel: +48 602 655 600
Magdalena.Klich@ate-polska.pl