Informacje prasowe

ATE - the latest

Jubileusz 15 lecia ATE Centrum Hamulcowego w Polsce

Szczególna data dla Polski i podwójne świętowanie w ATE Polska:  Święto Niepodległości i Jubileusz 15 lecia ATE  Centrum Hamulcowego w Polsce.

15 lat Ate w Polsce

Spotkanie rozpoczęło się konferencją, podczas której prowadzący: Bert Lembens (Continental Aftermarket  GmbH: Head of Sales Services) i Sebastian Matuschek (Trener) przedstawili rozwój firmy i zaangażowanie firmy Continental w różnorodne projekty motoryzacyjne, w tym: automatyzacja pojazdów, zagadnienia elektro-mobilności i nowe rozwiązania w elektro-hydraulicznych hamulcach, które zagoszczą na drogach Europy od 2015r.

Kolejno Marek Warmus (Trener i doradca techniczny ATE) wraz Sebastianem Matuschek przedstawili ofertę szkoleniową ATE i VDO.

Wystąpienia prelegentów zamknął Tomasz Binkowski (Doradca Techniczno-Handlowy ATE) prezentując plany rozwoju sieci i wsparcia marketingowego dla ATE Centrum Hamulcowego na nadchodzący rok.

Magdalena Wójcik-Klich (Opiekun Rynku Polska dla Continental Aftermarket) wraz z Bert Lembens wręczyli pamiątkowe wyróżnienia dla najstarszych serwisów działających w sieci ATE Centrum Hamulcowe.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie, uczestnictwo w konferencji i niepowtarzalny klimat zabawy w Kopalni Wieliczka!

Kontakt

Magdalena Wójcik-Klich

Opiekun Rynku Polska dla Continental Automotive Division Aftermarket

tel: +48 602 655 600
Magdalena.Klich@ate-polska.pl